Lekarze

lek. med. Paweł Jastrzębowski

Psychiatra

Psychiatra

Psychiatra w Poradni Zdrowia Psychicznego w Centrum Zdrowia Lifemedica w Gdańsku.

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny), w latach 2008-2014 odbyłem szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii i równolegle prowadziłem własną praktykę lekarską. Od 2012 roku pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego a od 2015 roku również w Zespole Leczenia Środowiskowego w Kolbudach.  Od 2013 roku diagnozuję w ramach Rodzinnego Ośrodka Diagnostyczno-Konsultacyjnego przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Od kwietnia 2015 udzielam pomocy psychiatrycznej osobom będącym pod opieką Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.

Mam doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, bezsenności, problemów wynikających z narażenia na nadmierny stres; zaburzeń psychicznych u ludzi starszych oraz w przebiegu chorób przewlekłych. Konsultuję dorosłych oraz młodzież. Porozumiem się także w języku angielskim.

W życiu prywatnym jestem mężem i ojcem. Mam dwóch rozbrykanych synków i staram się poświęcać im cały mój wolny czas. Pasjonuje mnie muzyka oraz literatura, szczególnie z gatunku science fiction.